آموزش زبان ترکی Yeni Hitit

آموزش زبان ترکی Yeni Hitit

مجموعه ی آموزش زبان ترکی Yeni Hitit  را می توانید در این قسمت از فروشگاه بزرگ منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین دریافت کنید.

سری کتاب های سه سطحی Yeni Hitit جهت آمادگی برای آزمون تومر زبان ترکی طراحی گردیده است. این کتاب توسط مرکز تحقیقات و کاربرد زبان ترکیه و زبان های خارجی دانشگاه آنکارا برای آموزش زبان ترکی به افراد غیر ترک زبان در 3 جلد تهیه شده است. جلد اول آن شامل 12 درس می باشد که پس از آشنانمودن با الفبای زبان ترکی، مسایل ساده اما بسیار کاربردی نظیر زندگی روزمره، اقوام و آشنایان، تغذیه، ساعت و زمان، آشنایی با فرهنگ ملل مختلف، خرید، مسافرت و… به زبان ترکی آموزش داده می شود. این مجموعه که آموزش زبان ترکی استانبولی را از پایه شروع می کند، برای مبتدیان و افرادی که قصد ادامه تحصیل در ترکیه را دارند، مناسب خواهد بود. هم اکنون می توانید مجموعه ی آموزش زبان ترکی Yeni Hitit را از فروشگاه منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین خریداری کنید.

Yeni Hitit

Produced by Ankara University, this book is, in my view, the leader for non-native students of Turkish.

It provides an integrated course of study with the opportunity to develop, listening, speaking, reading and writing skills.   Hitit is ideal for students working with a teacher either in a class room or one to one.

  • محتویات این محصول:
  1. فایل PDF کتاب مجموعه ی آموزش زبان ترکی Yeni Hitit
  2. فایل های صوتی مجموعه ی آموزش زبان ترکی Yeni Hitit

تصاویری از این محصول

تعداد : یک DVD قیمت: 70560 ریال
افزودن به سبد