نحوه ی استفاده از محصولات کاردوآنلاین

با سلام و تشکر از حسن انتخاب شما در خرید از فروشگاه کاردوآنلاین، به اطلاع می رسانیم که در زیر مواردی جهت حل مشکلات احتمالی شما در استفاده از محصولات سایت آمده است. در صورتی که نتوانستید این مشکلات را حل کنید و قادر به استفاده از فایلها نبودید، ما م یتوانیم بصورت آنلاین اقدام به حل مشکل و اجرای فایلهای شما کنیم. این عمل با استفاده از نرم افزار TeamViewer صورت می گیرد که امکان اتصال سیستم ما به کامپیوتر شما را فراهم میکند. (دانلود کنید).

باید خاطر نشان کرد که به هنگام اتصال به سیستم شما، همه فعالیت های انجام شده توسط ما قابل مشاهده است و هر لحظه که نیاز بدانید می توانید با بستن برنامه و یا در اختیارگرفتن ماوس فعالیت را متوقف کنید و از این نظر اصلاً جای نگرانی نیست.

اما قبل از تماس با ما لطفاً موارد زیر را مطالعه کنید تا مشکل احتمالی شما با این موارد حل شود:

  1. فایل هایی که پسوند (فرمت) RAR و یا ZIP  داشته باشند را با نرم افزار Winrar باز و استفاده هستند . (دانلود کنید Winrar)
  2. بعضی از فایل ها نرم افزار هستند و با فرمت ایمیج قرارداده شده اند. برای باز کردن فرمت های Iso و یا Nrg  می توانید از نرم افزار Deamon Lite استفاده کنید. (دانلود کنید Deamon Lite) به علاوه، برای بازکدن ایمیج های با فرمت Mdf از نرم افزار Ultra ISO  استفاده کنید (دانلودکنید Ultra ISO ) و نهایتاً، برای بازکردن فایلهای Uif از نرم افزار Magic Iso Mker استفاده کنید این نرم افزار فرمت Uif را به Iso تبدیل می کند و سپس به راحتی با Daemon Lite قابل اجراشدن است (دانلودکنید Magic Iso Maker )
  3. برای مشاهده فایلهای پی دی اف از نرم افزار Adobe Reader استفاده کنید (دانلود کنید Adobe Reader ) و برای مشاهده فایلهای کتاب با فرمت Djvu  از نرم افزار Djvu Viwer  استفاده کنید (دانلود کنید Djvu Viewer )
  4. برای مشاهده فیلمها (خصوصا با زیرنویس ) از نرم افزار Kmplayer استفاده کنید (دانلود Kmpalyer )

امیدواریم که با استفاده از نرم افزارهای بالا مشکلی در استفاده از فایل ها نداشته باشید. در هر صورت، ما پس از خرید شما با شما هستیم و هر زمان مشکلی در محصولات ما مشاهده کردید از طرق فرم تماس با ما ما را درجریان بگذارید تا در اسرع وقت به حل مشکلات احتمالی شما پرداخته شود.

دوستان عزیز با توجه به اینکه روند حمل و نقل محصولات با شرکت پست کشور است و از محدوده ی اختیارات ما خارج است و همچنین با عنایت به حساسیت و شکننده بودن محصولات و امکان ضربه خوردن در مسیر حمل آنها، دقت بفرمایید که در صورت حل نشدن مشکل شما و یا وجود هر گونه مشکل سخت افزاری (DVD شکسته و …) یا نرم افزاری در محصولات، نیاز به مرجوع کردن محصول به منظور دریافت نسخه ی دیگری از محصول است.

با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *